ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 00:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Beşiktaş
forum sohbet oyun basliklari
   Ve Iverson Beşiktaş`ta
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eki.2010 Cmt 15:32:44      Ve Iverson Beşiktaş`tasohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Ben aslında takım tutan biri değilim ama uzun yıllar NBA takip ettiğim için Iverson`un NBA`e ismini kazıtmış bir oyuncu olduğunu biliyorum ve Beşiktaş klubünü tebrik ediyorum ve gerçekten çok mutlu oldum. Tüm beşiktaş camiasına hayırlı olsun.

Ufuk Yazıcı

Beşiktaş Cola Turka, aylardır sürdürdüğü Allen Iverson transferinde mutlu sona ulaştı. Yıldız basketbolcunun menajeri Gary Moore, Beşiktaş`ın teklifini kabul ettiklerini ve birkaç gün içinde sözleşmeyi kulübe göndereceklerini açıkladı.

Allen Iverson, Beşiktaş ile bir yılı opsiyonlu, iki yıllık sözleşme üzerinde anlaştı. Buna göre, 35 yaşındaki yıldız, 1,5 milyon doları garanti olmak üzere yılda iki milyon dolar kazanacak. Iverson daha önce Çin takımlarından Foshan Dragons`ın bir yıl için dört milyon dolarlık teklifini reddetmişti.

Basketbolun aykırı çocuğu Beşiktaş`ta

Allen Iverson...NBA`in aykırı çocuğu artık Beşiktaş Cola Turka`da... Artık onun müthiş crossoverlarını, müthiş turnikelerini Beko Basketbol Ligi`nde izleyeceğiz. Bu müthiş transfer için Beşiktaş yönetimine teşekkür etmek istiyorum.

NBA`in aykırı çocuğu dedim çünkü gerçekten çoğu basketçiden farklı bir yanı vardı Iverson`un her zaman... Lise yıllarında futbola merak sardı. Hızı en büyük avantajı olsa da zayıflığı nedeniyle istediği kadar adından söz ettiremedi. Parke sahaya çıktığında ise bambaşkaydı. Lisenin bitişi her öğrenciye verdiği gibi ona mutluluk vermedi. Şampiyonluk gecesinde kavgaya karıştığı için hapse düştü ve 5 yıl ceza aldı. Ancak kavga çıkaranın kendisi olmadığı anlaşıldığında serbest bırakıldı.

Üniversite yıllarını Georgetown Üniversitesi`nde geçirdi. Bu dönemlerde yaşadıkları parasal sıkıntılara ve her deplasman maçında hapse düştüğünün yüzüne vurulmasına en iyi cevabı sahada verdi. Georgetown`ın ve NCAA`in en önemli yıldızlarından biri oldu.

1996 yılında sıra gelmişti artık NBA Draft`ına... Kobe Bryant, Marcus Camby, Stephon Marbury, Steve Nash, Shareef Abdur-Rahim gibi NBA tarihinin en önemli draftlarından birinde 1. sıradan seçilerek ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu bir kez daha gösterdi. Sezon sonunda da kaçınılmaz olarak "Yılın Çaylağı`ydı.

Oynadığı `korkusuz` basketbol, yapılan röportajlarda verdiği kendine özgü cevaplarla `THE ANSWER` lakabını aldı. Jordan ile karşılaştırılmasına `Ben kendimim, başkası değilim" diye verdiği cevap ve bir Philedelphia-Chicago maçında Jordan`ı mükemmel bir crossoverla geçmesi kazındı akıllara...

Kısa sürede Philedelphia`yı Doğu Konferansı`nın en önemli takımlarından biri haline getirdi. Taraftarın sevgilisiydi artık. 2001 yılında ise zirveye çıktı. İlk önce normal sezonun `En Değerli Oyuncu`su yani MVP seçildi. Sonrasında takımını NBA Final`ine taşırken, özellikle Toroto Raptors maçlarında Vince Carter ile girdiği duello unutulmazlar arasına girdi. Serinin bir maçında 54 bir maçında ise 52 sayı atarak ne kadar önemli bir skorer olduğunu gösterdi.

Los Angeles Lakers ile oynanan final serisinin ilk maçında Staples Center`ı adeta şoka uğrattı. 1 maç bile kazanması sürpriz olan Sixers`ı attığı 48 sayıyla galibiyete taşıyan The Answer`ın, özellikle Tyron Lue`nun üzerinden attığı basket sonrası "Sen beni tutamazsın" bakışı da hayranlarının aklından hiçbir zaman çıkmadı.

Belki Philedelphia şampiyon olamadı ama `o`nun yaptıkları unutulmazdı. Şampiyonluk gelmeyince biraz da yaş ilerleyince yıldız oyuncu Denver Nuggets`a takas edildi. Ancak Philedelphia taraftarı `The Answer`ını hiç unutmadı. Denver Nuggets formasıyla ilk kez şehrine geri döndüğünde onu bağırlarına bastılar ve yönetime mesaj yolladılar.

Denver yıllarından itibaren kariyeri düşüşe geçse de Iverson hep NBA`in en önemli yıldızlarından biri oldu. O bir asiydi, o her düştüğünde bir kalkış yolu buldu. Onun herşeye bir cevabı vardı. Bitti dendi geri döndü, ve artık Iverson Türkiye`de... O artık siyah-beyazlı forma altında tekrardan kendini hatırlatacak herkese...

Iverson tabir-i caizse normal olmayan bir insan. Çeşitli sıkıntılar yaşamış, kiminden sıyrılmış, kiminden sıyrılamamış bir sporcu. Ancak hangi yıldız normal ki? Acılarını üstündeki dövmelerde taşıyan `The Answer` belki de kendine en uygun taraftar için oynamaya geliyor.  Hiçbir şey yapmasa da onu Akatlar`da sahada görmek bile benim için yeterli..

ENİS BERKİ

Iverson imzayı attı

Günlerdir konuşulan transfer gerçekleşti ve dünyaca ünlü NBA yıldızı Allen Iverson, Beşiktaş Cola Turka ile 2 yıllık resmi sözleşmeye imza attı.

Beko Basketbol Ligi takımlarından Beşiktaş Cola Turka, Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi`nin (NBA) dünyaca ünlü yıldızı Allen Iverson ile New York`ta 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Basketbol Şube Sorumlusu Şeref Yalçın ve yeni transfer Iverson, Manhattan`daki St. Regis Oteli`nde basın toplantısı düzenledi.

İki yıl için 4 milyon dolar alacağı açıklanan Iverson, imza töreninde, yeni takımı Beşiktaş Cola Turka`nın formasını da giyerek Amerikan ve Türk medyasına poz verdi.

Beşiktaş formasıyla iverson`u izlemek için lütfen tıklayınız

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir